VELGEDE TAASTAMINE JA SIRGENDAMINE

Valuvelgede sirgendamine ja taastamine


Kui tunnete autos vibratsiooni või värinat, märkate ülemäärast rehvide kulumist või rehvid, ei pea kaua pärast ostmist vastu, on tõenäoline, et teie valuvelg kannatab mõne kahjustuse all.  Võimalik, et olete langenud “teeaukude” ohvriks. Ükskõik kui väike kahju on, on sellel siiski tagajärgi teie auto üldisele seisundile. 

Vormist väljas olevad rattad ei hävita mitte ainult teie rehve, vaid vibratsioon võib tõsiselt kahjustada nii teie sõiduki rooli- kui ka vedrustuskomponente. Halvimal korral ei hoia nad enam õhku ja rehvid jooksevad tühjaks. 

Kõik need olukorrad tähendavad, et teie velg vajab sirgendamist või halvimal juhul täielikku remonti ja taastamist.

Küsige meilt velgede ülevaatust

Isegi kui arvate, et velg on sirgendamiseks liiga tugevalt kahjustatud, laske meie tehnikutel velge hinnata, et saaksime anda selle sirgendamise teostatavuse kohta teile tagasiside. Te võite üllatuda milleks nad võimelised on ja hoida kokku märkimisväärse summe mis kuluks uue velje soetamisele. 

Ratta sirgendamine

Teostame velgede sirgendamist hüdrauliliselt abistava seadmega. See varustus koos tehnikute kogemuste ja oskustega võimaldab meil kahjustatud rattaid sirgendada ja parandada.

Hüdrauliline abistamine on protsess, mis hõlmab ratta kuumutamist ja seejärel hüdrauliliste rammide kasutamist kuumutatud metalli painutuste väljapressimiseks. Ratas asetatakse esmalt ratta sirgendusseadme raamile, mis sentraliseerib ratta. Seejärel mõõdetakse ratta kuju valimismõõdiku abil, et tuvastada deformeerunud sektsioonide asukoht. Seejärel kasutab operaator oma oskusi, et määrata õige soojus- ja rõhutasakaal, mis on vajalik ratta õigeks kujuks muutmiseks.

Ratta kuumutamise protsess remonditavas kohas pehmendab metalli ja muudab palju vähem tõenäoliseks sulami pragunemise painde sirgendamiseks vajaliku rõhu all.

Valuvelgede sirgendamise hinnad

Ainult sirgendamine: 
Üks ratas = 35

(Lisanduvad montaaš, rattavahetus vastavalt selle teenuse vajadusel)

Olulised märkused

Nagu selgitatud, hõlmab valuvelje sirgendamise protsess kahjustatud ala kuumutamist, et see võimaldaks nii remonti teostada kui ka tugevdada remonditud ala pärast selle lõppu. Ratta siseküljel ei pruugi see olla nähtav, kuid kui välimine külg on tõenäoline, et see mõjutab värvi viimistlust. Sellistel juhtudel soovitatakse ratas täielikult renoveerida. Kui peame renoveerimise käigus ratta sirgendama või keevitama, lisandub töö hinnale keevitus ja/või värvimise ja sellele eelnevate toimingute hind.

Ratta sirgendamine hõlmab ratta märkimisväärseid jõude ja me ei saa garanteerida, et ratas selle tagajärjel ei pragune. Kasutame oma oskusi ja kogemusi, kuid on võimalik, et ratast ei saa parandada.

Velgede taastamise hinnad (sisaldab liivapritsi + pulbervärvimist soovitud RAL toonis)

13“ 294€ 4 velge
14“ 294€ 4 velge
15“ 294€ 4 velge
16“ 294€ 4 velge
17“ 294€ 4 velge
18“ 304€ 4 velge
19“ 314€ 4 velge
20“ 324€ 4 velge
21“ 334€ 4 velge
22“ 354€ 4 velge