Rehvivahetus

REHVIVAHETUS PÄRNUS

 

Korrapärane rehvivahetus kaitseb Sind ja kaasreisijaid võimalike õnnetuste eest, mis võivad tekkida rehvi purunedes.

Turul olevate rehvide ja velgede valik on suur ning erinevatel mudelitel on erinevad omadused. Millised on eelistused kas naastrehvid, lamellrehvid, aastaringsed rehvid? Ja milline sobib autole kõige paremini? Igal juhul on oluline valida rehvid, mis tagavad ohutu sõidu. Rehv on ainus kokkupuutepunkt teepinnaga. 

Meil on lai valik konkurentsivõimeliste hindadega talve- ja suverehve erinevatelt tootjatelt:  Goodyear, Sava, Hankook, Pirelli, Michelin, Yokohama, Bridgestone, Firestone, Dayton, Seiberling, Nokian, Falken jne. Küsi meie varuosa- või teeninduskonsultandilt soovitusi parimate rehvide leidmiseks sinu autole. 

Rehvivahetus Pärnus, Tirespot esinduses võtab aega keskmiselt 20-25 min. Rehvivahetus sisaldab rehvide montaaži, velgedele uute ventiilide paigaldust (kuna ventiil on enim levinud allikas õhukaotuseks) ja rataste balanseerimist ehk tasakaalustamist. 

Rehvivahetus ei pea olema kallis ega aega nõudev, Tirespot esinduses on rehvivahetus soodne, kiire ja kvaliteetne - veendu selles ise!

LOE LISA..

Eriti soodne rehivavhetus on PERE-, ISIC- JA ITIC KAARDI OMANIKELE! Kaardi ette näitamisel REHVIVAHETUS -15%