Naastrehvid

Kuna tohib kasutada naastrehve?

Naastrehvid on lubatud alates 15.10 kuni 31.03. Talverehvide kasutamine on kohustuslik alates 01.12 kuni 01.03. Talviste teeolude ja ilmastikutingimuste puhul võib naastrehve kasutata kuni 01.04. 

 

Kas tehases naelutatud naastrehvid on paremad? 

 

Tehases naelutatud naastrehvid on kindlasti paremad kui rehvid mida naelutavad rehvitöökojad. Tehase naastrehvide puhul saame kindlad olla, et neisse paigaldatud naastud sobivad sinna ehk siis on kasutatud õige kuju ja suurusega naaste. Kui kasutatakse vale suurusega naaste, siis võib tulemuseks olla suurem rehvimüra ja naastude mitte püsimine rehvis. Tehases paigaldatud naastud on optimeeritud rehvi naastuaugu kuju ja sügavusega nii et need ei teeks ülemäära müra ja püsiks rehvis. Et olla kindel kas müüdavates rehvides on tehasenaast või mitte võta ühendust müüjaga. Järgmiste tootjate puhul võib kindel olla, et kasutatakse vaid tehase naelutust: Bridgestone, Pirelli, Formula. Vähem tuntud tootjad nagu Hankook, Kumho, Toyo jne. tuuakse üldjuhul maale naelutamata kujul ja naelutatakse hiljem (aga on ka erandeid). 

 

Kas naastrehvid teevad rohkem müra? 

 

Jah naastrehvid on lärmakamad kui lamellrehvid. Naastrehvid on üldjuhul tugevama seguga ja väiksema arvu lamellidega ning sõltuvalt naastude arvust ja suurusest lärmakamad kui lamellrehvid.  

 

Kas naastrehvid või lamellrehvid? 

 

Naastrehvid sobivad paremini vähe hooldatud teedele ning juhtidele kellel on tihti vaja sõita vara hommikul või hilja õhtul kui teedel olev vesi kipub jäätuma. 

Üldiselt hästi hooldatud teedel on parem valik korralikud lamellrehvid, mis peavad hästi, teevad vähem müra ning ei lõhu teid. Lamellrehvid saa varem monteerida ja olla seeläbi varakult valmis üllatusteks.

 

Naastude arv rehvis

 

Erinevad tootjad kasutavad erineval hulgal naaste. Üldiselt kehtib reegel 50 naastu jooksva meetri kohta kui rehvitootja aga soovib naastude arvu suurendada, siis tuleb läbida test mis tõestab, et suurem arv naaste ei kahjusta suuremal määral teekatet. 

 

Soodsad naastrehvid Tirespot.ee

 

Meie valikust leiab Nr.1 rehvitootja Bridgestone naastrehvid, mis on kõik tehase naelutusega. Rehides kasutatakse keskmiselt 190 naastu, mis püsivad rehvis ideaalselt tänu spetsiaalsele augukujule ja naastu põhjale.  Lisaks on meie valikus Formula Ice (powered by Pirelli) naastrehvid, mis on valmistatud Pirelli tehases ja samuti tehase naelutusega. Pirelli Formula Ice rehvid on lisaks väga headele sõiduomadustele saadaval ka väga hea hinnaga. 

NAASTREHVIDE VALIKU LEIAD SIIT