Bridgestone Potenza Sport kampaania

Bridgestone Potenza Sport

 

 

Bridgestone'i uusim ülikõrge jõudlusega (UHP) rehv Potenza Sport on saadavalTirespot/FirstStopi rehviteeninduses Pärnus ja E-poes. Kasutage toote tutvustavat kampaaniat - Osta Bridgestone Potenza Sport suverehvide komplekt ja saa rehvivahetus 1 EUR eest koos käibemaksuga!

Potenza Sport on Bridgestone sõiduautode sarja uus tippmudel, mis kasutab kõiki uusimaid rehvitööstuses saadaolevaid tehnoloogiaid. Rehvide jõudluse optimaalseks tasakaalustamiseks küsitles Bridgestone enam kui 3800 lõppkasutajat kogu Euroopas, et rahuldada kõige nõudlikumate kasutajate vajadusi. Rehvi turvis sisaldab nii teadlaste välja töötatud ainulaadset kummikompositsiooni kui ka uusimaid segamistehnoloogiaid, et saavutada parim haardumisvõime nii kuival kui ka märjal teekattel. Rehvide karkass on tugevdatud, et tagada suurepärane rehvi jõudlus suurel kiirusel ja kurvis ning vähendada veeretakistust ja seeläbi kütusekulu.

 

Bridgestone Potenza Sport suverehvide testvideod: 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Liskaks soodsale rehvivahetusele saad nüüd FIRST STOP kaubamärgi rehvikeskuste võrgustikust Bridgestone rehvidele lisa garantii torgete vastu - ostke neli Bridgestone rehvi ja saate pikendatud üheaastase garantii, registreerides oma ostudokumendi aadressil https://safetyre.ee . Pakkumine kehtib alates 01.01.2021. kuni 31.12.2021. Tähelepanu! Ostudokument tuleb registreerida hiljemalt 14 (neljateistkümne) kalendripäeva jooksul alates ostu sooritamise hetkest. Pärast seda tähtaega kaob võimalus kampaanias osaleda automaatselt.

FIRST STOP rehvikeskuse kaubamärgiga Tirespot.ee pakub kõrgeimat rehviteenindust. Pakume täisteenust - alates rehvide müügist, väljavahetamisest, tasakaalustamisest kuni ladustamiseni, samuti sillastendi ja valuvelgede remonti.